Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Puchar Króla - Copa del Rey

 

 

I RUNDA        
4 września 2013        
UE Sant Andreu   Santa Eulalia 2 : 1  
CD Sarinena   CD Puerta Bonita 1 : 0 (po dogrywce)  
CD Tropezon   CD Tuilla 0 : 1 (po dogrywce)  
CD Laudio   Real Union 3 : 1 (po dogrywce)  
Barakaldo CF   SD Amorebieta 1 : 0  
Extremadura UD   Albacete Balompie 1 : 2  
Algeciras   Novelda CF 2 : 1  
Ecija   La Hoya Lorca CF 2 : 2, rzuty karne 3:2  
CD El Palo   Xerez CD 1 : 1, rzuty karne 2:4  
San Fernando   RB Linense 1 : 0  
Haro Deportivo   Real Oviedo 0 : 0, rzuty karne 4:2  
Caudal Deportivo   Racing Ferrol 1 : 0  
Burgos CF   AD San Juan 3 : 1 (po dogrywce)  
Club Gimnastic de Tarragona   Alcoyano 1 : 1, rzuty karne 4:2  
FC Cartagena   CD Guadalajara 2 : 1  
Toledo   Huesca 0 : 1  
UE Olot   Huracan CF 3 : 2  
CD Leganes   Atletico Granadilla 3 : 0  
         
         
II RUNDA        
11 września 2013        
Hospitalet   Racing Santander 3 : 4 (po dogrywce)  
Xerez CD   Fuenlabrada 1 : 1, rzuty karne 4:3  
SD Eibar   CD Tenerife 1 : 0  
CD Tuilla   Burgos CF 0 : 3  
Club Gimnastic de Tarragona   Albacete Balompie 1 : 1, rzuty karne 4:1  
Haro Deportivo   CD Sarinena 1 : 0  
CD Leganes   Lucena CF 5 : 1  
Huesca   FC Cartagena 0 : 1  
Real Mallorca   AD Alcorcon 1 : 4  
Lleida Esportiu   Caudal Deportivo 2 : 0  
Ecija   CD Laudio 0 : 2  
Hercules Alicante   Real Murcia 2 : 0  
Real Club Recreativo de Huelva   Sporting Gijon 3 : 2 (po dogrywce)  
CD Lugo   CD Mirandes 1 : 1, rzuty karne 4:3  
Deportivo Alaves   Real Saragossa 1 : 0  
UE Sant Andreu   UE Olot 2 : 0  
Girona   Ponferradina 2 : 1  
Real Jaen   CD Numancia 1 : 0  
Cordoba   Deportivo La Coruna 2 : 2, rzuty karne 12:13  
San Fernando   CD Tudelano 0 : 1  
CE Sabadell   Las Palmas 1 : 3  
         
         
III RUNDA        
16/17 października 2013        
Real Club Recreativo de Huelva   CD Lugo 1:0  
SD Eibar   AD Alcorcon 1:2 (po dogrywce)  
CD Laudio   CD Olímpic de Xàtiva 2:2 rzuty karne 7:8  
CD Leganes   Racing Santander 1:1 rzuty karne 3:5  
Haro Deportivo   Algeciras 1:1 rzuty karne 1:3  
Las Palmas   Hercules Alicante 3:0  
Real Jaen   Deportivo La Coruna 2:0  
Girona   Deportivo Alaves 0:0 rzuty karne 4:2  
Xerez CD   Lleida Esportiu 1:3  
Burgos CF   Club Gimnastic de Tarragona 0:1  
CD Tudelano   FC Cartagena 1-4  
         
         
1/16 Pucharu (mecz i rewanż)        
6.12 koniec        
Club Lleida Esportiu   Real Betis Balompié 1-2 2:2
Villarreal CF   Elche CF 2-2 1:0
Algeciras CF   Real Sociedad San Sebastián 1-1 0:4
Racing Santander   Sevilla FC 0-1 2:0
FC Cartagena   FC Barcelona 1-4 0:3
Real Valladolid   Rayo Vallecano 0-0 1:3
UE Sant Andreu   Atletico Madryt 0-4 2:1
Girona FC   Getafe CF 1-1 1:4
Celta Vigo   Athletic Bilbao 1-0 0:4
CD Olímpic de Xàtiva   Real Madryt 0-0 0:2
Real Club Recreativo de Huelva   Levante UD 1-0 0:4
AD Alcorcón   Granada CF 0-2 2:0 rzuty karne 5:4
UD Las Palmas   UD Almería 1-3 0:0
Club Gimnastic de Tarragona   Valencia CF 0-0 0:1
Real Jaén CF   Espanyol Barcelona 2-2 0:2
Malaga CF   CA Osasuna 3-3 1:1

 

 

 

1/8 Pucharu Króla    
     
Valencia CF Atletico Madryt 1-1
AD Alcorcón Espanyol Barcelona 1-0
Real Betis Balompié Athletic Bilbao 1-0
FC Barcelona Getafe CF 4-0
Racing Santander UD Almería 1-1
Real Sociedad San Sebastián Villarreal CF 0-0
Rayo Vallecano Levante UD 0-0
Real Madryt CA Osasuna 2-0